BEAUTYCENTRUM
RIA HEIJENS
     Home  
     
  Arrangementen

  Aanbieding

  Behandelingen

  Nieuwsbrief

  Contact

 

 

 

        Disclaimer      /     Privacy Policy

 

De Universal Contour Wrap is van oorsprong een therapeutische behandeling ontwikkeld door de Amerikaanse Doctor Richard Strem. Oorspronkelijk bedacht als een medische behandeling voor lever- en nierpatiënten, wordt de Universal Contour Wrap vooral vanwege afslankende werking als  schoonheidsverzorging toegepast.

De Universal Contour Wrap verwijdert dode huidcellen, reinigt de huid, ontgift het lichaam, verstrakt de huid, maakt littekens, striemen en cellulitis minder zichtbaar en garandeert een groot en blijvend centimeterverlies.

VERSTEVIGING EN VERSTRAKKING

Het is niet ongewoon dat een klant na een kuur van meerdere behandelingen een maatje kleiner in kleding wordt. Toch is de behandeling niet alleen geschikt voor mensen met overgewicht. Iedereen die een verstrakking, versteviging en ontgiften van zijn lichaam wenst, heeft baat bij deze behandeling. Tevens doen we aan maatwerk, doordat we tijdens de behandeling probleemzones zoals billen, dijen, borsten en buik extra kunnen behandelen.

De Universal Contour Wrap:

-   werkt op plaatsen waar moeilijk afslanking mogelijk is.
-   is een geweldige start voor een vermageringskuur.
-   verstrakt en verstevigt de huid na een zwangerschap of groot gewichtsverlies
-   is een ideale voorbereiding op een vakantie of speciale gelegenheid.
-   is er voor iedereen die er goed uit wil zien en geeft een snel resultaat!

EEN REVITALISERENDE BEHANDELING

De elastische windsels welke gedrenkt zijn in een zeeklei-oplossing omvatten het lichaam in een warme verpakking. De toxische stoffen die in de huid en de vetlaag opgestapeld zijn, voelen zich sterk aangetrokken door deze warme verpakking en gaan langs deze weg het lichaam trachten te verlaten. De windsels voelen heel comfortabel aan en mogen er na een uurtje rusten weer af. De huid voelt zijdezacht aan en je hoeft je na een behandeling helemaal niet te douchen. De klei die zich in de poriën van de huid bevindt zal op deze manier nog enkele dagen kunnen doorwerken, met verder centimeterverlies tot gevolg. Met de Universal Contour Wrap gaat men zich lekkerder in zijn vel voelen, alsof het lichaam opgelucht is van een pak gifstoffen verlost te zijn. De totale behandeling duurt ongeveer 2 uur.

 

                                                                                                                   Terug


                                                                        

 
© Copyright Lafon design 2008. Alle rechten voorbehouden.